Strona głównaWiadomościNvidia gotowa na odpalenie Far Cry 5. Pojawiły się nowe sterowniki GeForce...

Nvidia gotowa na odpalenie Far Cry 5. Pojawiły się nowe sterowniki GeForce 391.35

Właściciele kart graficznych z rodziny Nvidii mogą już bez przeszkód udać się do Montany. Zieloni zadbali o nasz komfort rozgrywki, udostępniając najnowszy pakiet sterowników.

Premiery wielkich gier zawsze zgrywają się w terminie z aktualizacją sterowników graficznych. Nie inaczej jest z Far Cry 5, które raptem po kilkunastu godzinach od debiutu na PC doczekała się software’owej optymalizacji. Nvidia przygotowała na tę okazję specjalny profil dla egzotycznego FPS-a.

Czego możemy spodziewać się po zainstalowaniu najnowszego pakietu sterowników GeForce 391.35? Większej płynności, przekładającej się zapewne na turbodoładowanie kilkoma nadprogramowymi fps-ami. Największą różnicę w wydajności poczują jednakże użytkownicy co lepszych kart graficznych z serii 10xx

Pierwsi testujący Far Cry 5 informują, że aktualizacja sterowników nie przyspiesza jakoś specjalnie prędkości gry. Mówi się o 2-5 kl/s więcej, choć nie wiadomo, czy dotyczy to ogólnego działania czy może najmniej wymagających graficznie scenerii. Mimo wszystko nie zaszkodzi zainstalować, nawet jeśli nie poczujecie różnicy. W końcu to nie są stery AMD, które usprawniają jedną grę i jednocześnie crashują pozostałe tytuły.    

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię