Strona głównaWiadomościNvidia oferuje więcej fps-ów ze sterownikami dla kart graficznych GeForce 391.01 WHQL...

Nvidia oferuje więcej fps-ów ze sterownikami dla kart graficznych GeForce 391.01 WHQL

Posiadacze Zielonych kart proszeni są o instalację najnowszych driverów. Poprawiają optymalizację w kilku premierowych tytułach, nie umniejszając sprawności działania w starszych gierkach.

Ponownie możemy udać się na stronę Nvidii i zassać z jej serwerów pakiecik GeForce 391.01 WHQL podnoszący wydajność w grach. Sterowniki współpracują ze wszystkimi kartami graficznymi z serii GTX, począwszy od modelu GeForce GT 420.  Każdy fps na wagę złota, więc na ma co zwlekać.

Po instalacji możemy spodziewać się lepszej optymalizacji w takich grach, jak PUBG, czy też World of Tanks. Przede wszystkim jednak największy wzrost wydajności zyskamy we wschodzących na PC Final Fantasy XV Windows Edition oraz Warhammer: Vermintide 2. Do nich również Nvidia dodała profile 3D Vision, pozwalając graczom zwiększyć poziom immersji.

Programiści chwalą się, że ulepszone biblioteki wpływają na stabilność działania gier w trakcie pracy w trybie SLI. Na liście modyfikacji znalazły się też poprawki uwzględniające nagłe wyjścia z aplikacji i krytyczne błędy. Przykładowo usunięto z COD:WWII migoczące w niektórych lokacjach cienie, jak również globalnie dla wszystkich gier rozwiązano problem z dynamicznymi odbiciami, które dość często pomrugiwały na teksturach.

To jak, kto z Was ma karciochy z logo Nvidii?  

Źródło: guru3d.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię