Strona głównaWiadomościDwa zakrzywione monitory dla graczy od MSI i SteelSeries

Dwa zakrzywione monitory dla graczy od MSI i SteelSeries

MSI we współpracy ze SteelSeries przygotował dwa nowe monitory serii Optix MPG posiadające wsparcie Silnika SteelSeries. Oba modele zostały wyposażone w pięć stref podświetlania RGB na przednim panelu, który można w łatwy sposób programować za pomocą oprogramowania SteelSeries. 

Podświetlenie może zostać wykorzystane do informowania użytkownika o zegarach, statystykach a nawet potwierdzeniach Discord.

Przedstawicielami nowej serii Optix MPG są dwa 27. calowe monitory: MPG27C oraz MPG27CQ. Wyznaczają one nowy poziom jakości zakrzywionych monitorów dla graczy od MSI. Oba modele zostały wyposażone w panel VA z zakrzywieniem 1800R. W MPG27CQ zastosowano ekran WQHD 1440p o prędkości odświeżania 144 Hz i czasie reakcji równej 1 ms, otrzymał on nagrodę za innowacyjność na CES 2018. W MPG27C obraz będzie wyświetlany w rozdzielczości 1080p z odświeżaniem 144 Hz.

Wraz z szerokim kątem widzenia równym 178 stopni, obniżonej ilości niebieskiego światła oraz systemowi zapobiegającemu migotaniu, monitory idealnie nadają się do grania zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Każdy z nich posiada obrotową nogę oraz możliwość regulacji wysokości i kąta nachylenia. Dodatkowo oba modele posiadają wbudowany tryb FPS ułatwiający celowanie w grach.

Więcej na temat modelu MPG27CQ i prezentacji działania trybu FPS na poniższym filmie:

[you tube=Ndhwid2zmJ4]

Parametry techniczne monitorów:

Jak sądzicie czy tryb FPS przyjmie się na stałe? Dajcie znać w komentarzach.

 

Źródło: guru3d

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię