Strona głównaEsportNvidia organizuje w Polsce turniej CS:GO z pulą 30 tys. dolarów

Nvidia organizuje w Polsce turniej CS:GO z pulą 30 tys. dolarów

W Polsce zostanie rozegrany kolejny turniej Counter-Strike: Global Offensive. Nvidia GeForce Cup to rozgrywki międzynarodowe, których finał odbędzie się pod koniec maja.

Do turnieju Nvidia GeForce Cup 2017 zaproszone zostały cztery międzynarodowe zespoły: polskie Kinguin, tureckie Space Soldiers, szwedzkie Fnatic Academy oraz europejskie PENTA Sports z Pawłem „innocentem” Mockiem w składzie. Pozostałe cztery zespoły zostaną wyłonione dzięki eliminacjom, które rozpoczynają się już 8 kwietnia. Są one otwarte dla wszystkich zespołów z całego świata. Pula nagród turnieju głównego to 30 tys. dolarów.

Finał turnieju zostanie rozegrany w trakcie Esport Now 2017 we wrocławskiej Hali Stulecia, w dniach 27-28 maja tego roku. Pojedynki będą rozgrywane na głównej scenie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Rozgrywki będą transmitowane na Twitchu w aż 9 różnych językach – polskim, angielskim, turecki, francuskim, włoskim, hiszpańskim i rumuńskim. W Polsce za komentarz będą odpowiadać dwa znani streamerzy: Piotr „Izak” Skowyrski oraz Patryk „Easy” Dzięcioł.

To już kolejny, międzynarodowy turniej Counter-Strike: Global Offensive w Polsce. Co prawda nie dorównuje pod względem prestiżu i puli nagród IEM-owi w Katowicach lub zbliżającemu się majorowi PGL w Krakowie, ale i tak cieszy fakt, że jesteśmy ważnym miejscem na esportowej mapie.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię