Strona głównaWiadomościHardwareNvidia potwierdza 12 pinowe złącze zasilania.

Nvidia potwierdza 12 pinowe złącze zasilania.

Nvidia na swoim kanale Youtube, zamieściła ośmiominutowy film o tym, jak projektowane są ich karty graficzne. Skupiono się co prawda głównie na wydajności układu chłodzenia i użytych materiałach, ale w trakcie trwania filmu co kilka chwil, dowiadujemy się nowych cech kart graficznych RTX 3000.

Uważni obserwatorzy z całą pewnością, zauważą, slajd ze złączem 12-pin umieszczonym pionowo na płytce drukowanej PCB z tego samego zdjęcia możemy też wyczytać, że wraz z kartą graficzną otrzymamy odpowiedni adapter, który będzie kompatybilny ze wtykami zasilania ośmio pinowymi.

RTX 3000 Ampere

Co jest bardzo interesujące, rozmieszczenie komponentów na płytce drukowanej jest bardzo gęste, niespotykane dotąd na kartach graficznych Nvidii. Dodatkowo przyglądając się kształtowi tej płytki, możemy dojść do wniosku, że prezentowany wcześniej kształt karty graficznej z wentylatorami po przeciwnych stronach karty graficznej jest jak najbardziej prawdopodobny.

RTX 3000 Ampere

Pierwszego września spodziewamy się, zobaczyć nowe karty graficzne Nvidii na konferencji, którą poprowadzi CEO Nvidii Jensen Huang.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię