Strona głównaWiadomościNvidia rozdaje darmowe klucze do For Honor

Nvidia rozdaje darmowe klucze do For Honor

Mamy nowy powód, by zajrzeć do oprogramowania GeForce Experience. Zaznaczając tylko jedną opcję w panelu sterowników możemy zgarnąć cyfrową wersję gry akcji.

Informacja ta wyszła bezpośrednio ze strony producenta Nvidii. Tamże w zakładce GFE Giveaway widnieje obrazek z gry i krótka notka o sposobie otrzymania interesującej nagrody. Do wygrania jest kod do gry For Honor. Dla przypomnienia zamieszczamy poniżej trailer prezentujący rozgrywkę. 

 

For Honor ma łącznie 6 trybów, z czego 5 dotyczy gry multiplayer, a ostatni to kampania single. Trzeba jednak zaznaczyć, że jest to tytuł przeznaczony przede wszystkim do rywalizacji wieloosobowej, gdzie na polu bitwy spotykają się przedstawiciele 3 frakcji: wikingów, samurajów, rycerzy. Jeśli drzemie w Was pociąg do wojaczki i lubicie nieskomplikowane gry akcji, to jak najszybciej zainstalujcie i odpalcie sterowniki GeForce Experience.

Dlaczego akurat ten software? Nvidia przygotowała akcję promocyjną, która uwzględnia wyłącznie klientów tego oprogramowania. Po przedarciu się przez proces instalacji, załóżcie konto (można je przypisać np. za pomocą profilu FB) i zajrzyjcie do ustawień konta. Następnie zaznaczcie przy informacji o biuletynie Nvidii chęć otrzymywania wiadomości o ofercie. Na koniec pozostaje tylko czekać, aż producent rozlosuje wśród wszystkich użytkowników darmowe klucze.

Podobno jest ich aż tysiąc, więc szanse otrzymania na mejla klucza z For Honor są całkiem spore. Akcja promocyjna potrwa do 18 lipca.

 

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię