Strona głównaWiadomościHardwareNvidia RTX 3070 - unboxing na chińskim portalu BiliBili

Nvidia RTX 3070 – unboxing na chińskim portalu BiliBili

Chiński portal technologiczny Expreview na swoim kanale Bilibili.com (który jest odpowiednikiem Youtube na rynek Chiński) zamieścił materiał wideo, na którym prezentują unboxing trzech nowych kart graficznych Nvidia GeForce RTX 3070

Portal Expreview dzięki swoim bardzo dobrym kontaktom z producentami AIB w swoim posiadaniu ma już osiem kart graficznych wyposażonych w układ graficzny GeForce RTX 3070.

  1. Colorful iGame RTX 3070 Vulcan-X
  2. Inno 3D RTX 3070 iChill X4
  3. Galax RTX 3070 Boomstar
  4. Gigabyte RTX 3070 GAMING OC
  5. Gainward RTX 3070 Glare OC
  6. ZOTAC RTX 3070 X-Gaming
  7. ??
  8. ASUS ROG STRIX RTX 3070 OC

Na ich filmie rozpakowane zostały trzy karty graficzne, którym mogliśmy bliżej się przyjrzeć, a są to:

Galax RTX 3070 Boomstar

W ofercie firmy Galax możemy znaleźć wiele modeli kart graficznych, które nie trafiają na rynek europejski. Seria Boomstar właśnie należy do takich wyjątków. Sama karta prezentuje klasyczny wygląd z trzema wentylatorami i masywnym radiatorem zajmującym ponad dwa sloty wysokości. Jej największym wyróżnikiem jest półprzezroczysta obudowa.

Gigabyte RTX 3070 Gaming OC

To jedyny model z zaprezentowanej trójki, który będzie dostępny poza rynkami azjatyckimi. Model ten wpisuje się w design nowych RTX’ów wzorowo – trzy wentylatory, duży radiator wysokość karty dwa i pół slota, zasilanie realizowane jest przez wtyk 8 oraz 6 pin.

Gainward RTX 3070 Glare OC

Gainward jako jedna z nielicznych firm w swojej ofercie ma model GeForce RTX 3070 wyposażony w pojedyncze złącze 8-pin do zasilania karty graficznej. Niestety na zdjęciu tego nie widać.

GeForce RTX 3070 swoją premierę ma mieć 27 października, dzień przed premierą kart graficznych AMD Radeon RX 6000. Do czasu premiery portal Expreview zamierza opublikować unboxing pozostałych modeli.

W dniu premiery GeForce RTX 3070 będziemy mogli przeczytać recenzję modelu Founders Edition, a dwa dni później schodzi embargo na recenzje modeli producentów zewnętrznych, więc 29 października powinny pojawić się pierwsze recenzje na ich temat.

Niestety w trakcie pisania newsa film Expreview został zdjęty ze strony Bilibili.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię