Strona głównaWiadomościNvidia wydała nowe sterowniki do kart graficznych GeForce - Game Ready 388.13...

Nvidia wydała nowe sterowniki do kart graficznych GeForce – Game Ready 388.13

Przygotowani na najnowsze premiery gier? Z nowymi sterownikami GeForce Game Driver będziecie w pełnej gotowości bojowej.

Mimo ponurej pogody listopad będzie bardzo gorący. Wielkimi krokami zbliżają się największe premiery PC tego roku. Fani strzelanek będą z szewską pasją pozbywać się Niemców w Call of Duty: World War II. Osoby nie potrafiące żyć bez zapachu benzyny, znajdą pociechę w najnowszym Need for Speed Payback. Żeby nie było zbyt liniowo, jakiś dynamiczny RPG także się znajdzie. Będzie trudny i nieco orientalny – szykujcie się na Nioh.

Wszystko to zapowiada się pięknie. Pamiętajcie jednak, by nie czekać z założonymi rękami na gierki. Wcześniej warto uzbroić się w najnowsze sterowniki zoptymalizowane do wspomnianych tytułów. AMD pewnie jeszcze zbiera biblioteki do paczki, natomiast Nvidia już dziś proponuje pakiet Game Ready 388.13 WHQL, który można odnaleźć w „Zielonej” wyszukiwarce.

Aktualizacja uwzględnia nie tylko premierowe produkcje, ale również te niedawno wydane, jak chociażby Wolfenstein II: The New Colossus. Udoskonalone biblioteki podnoszą ogólną wydajność gier, pozwalając wyciągnąć z karty 100% mocy. Jeśli planujecie gierczyć w nowości, to nie zapomnijcie zrobić update’u.

Źródło: nvidia.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię