Strona głównaWiadomościOverwatch i Śródziemie: Cień Wojny w niedorzecznie niskiej cenie w sklepie Cdkeys

Overwatch i Śródziemie: Cień Wojny w niedorzecznie niskiej cenie w sklepie Cdkeys

Takich promocji jeszcze nie było. Dystrybutor elektronicznych kluczy gier postradał chyba zmysły.

W wielu sklepach elektronicznych pojawiła się akcja promocyjna z okazji nadchodzącego święta Halloween. Rabaty  szczególnie dotknęły najstraszniejszy gatunek gier, których ceny spadły nawet o 80%. Mając do dyspozycji takie platformy jak Steam bądź GOG można było znaleźć choć jeden tytuł odpowiadający naszym gustom.

Sklep Cdkeys również podłączył się do akcji, oferując gry w konkurencyjnych cenach. Mimo wielu stron sprzedających z upustem kluczyki aktywacyjne, to właśnie Cdkeys najbardziej nas zaintrygował. W ich katalogu płonęły niczym ogniki dwie produkcje PC z tak absurdalnie niską ceną, że nie można było tego przegapić.

Gry Overwatch chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Wydany w 2016 roku sieciowy FPS nadal kosztuje niemal tyle, co w dniu premiery. Jednakże nie wszędzie… W chwili rozpoczęcia halloweenowej promocji Overwatch można było kupić za 15 zł! Niewiele więcej kosztowała najnowsza część gry akcji RPG Śródziemie: Cień Wojny. Oficjalnie tytuł rozchodzi się po 140-150 zł, a w Cdkeys za cenę niedużej pizzy – 24 zł.

W ciągu kilku godzin nieziemska promocja zniknęła, a na jej miejsce pojawiły się standardowe wartości. Ale i tak zadajemy sobie pytanie: „Co się do cholery stało?” Wśród użytkowników panuje przekonanie, że administrator, który stracił w Cdkeys pracę, postanowił zagrać byłemu pracodawcy na nerwach i stąd też mogliśmy zobaczyć kosmicznie niskie ceny gier. Wierzymy jednak, że jest to raczej błąd ludzki spowodowany koniecznością zmiany cen wielu gier jednocześnie.

Osoby, którym udało się wtenczas zakupić kluczyk, otrzymały pełne wersje gier. Nie było zwrotów, ani rekompensaty. Należycie do grona szczęściarzy, czy jak na złość nie było Was wtedy przy kompie?

Źródło: cdkeys.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię