Strona głównaWiadomościNvidia wypuściła nowe sterowniki do kart graficznych 384.94 WHQL

Nvidia wypuściła nowe sterowniki do kart graficznych 384.94 WHQL

Nowe stery od Nvidii 384.94 WHQL można już pobrać na stronie producenta. Poprawiają działanie wielu gier i wprowadzają funkcję ShadowPlay Highlights.

Kolejna aktualizacja pojawiła się na stronie Nvidii. Co tym razem „Zieloni” zmienili w sofcie dla kart graficznych? Plik o masie 432 MB zawiera usprawnienia dla gier już wydanych oraz tych, które dopiero zadebiutują. Sterownik o oznaczeniu 384.94 WHQL został przygotowany dla zwiększenia wydajności w LawBreakers, ARK: Survival Evolved, Fortnite Early Access, Dark and Light i Hellblade: Senua’s Sacrifice.

Po zainstalowaniu świeżych driverów otrzymamy coś więcej. W jednym z najbardziej popularnych MMOG-ów na świecie (EVE: Valkyrie) znajdziemy wsparcie dla dodanych do gry ustawień graficznych w trybie ultra. Z aktualizacji skorzystają także starsze produkcje jak: Shadow Warrior 2, Mass Effect Andromeda, Gears of War 4, Watch Dogs 2, IL 2: Sturmovik. Udoskonalono w nich współpracę dla kart w trybie SLI, czy też usunięto konflikt z ustawieniami HDR i sporadycznymi pauzami w grach.

Wisienką na torcie jest debiutująca funkcja ShadowPlay Highlights. Ma umożliwić nagrywanie bądź wykonywanie zrzutów ekranu podczas najciekawszych momentów w grze, jak chociażby walkę z bossami, multi-kille i osiągnięte wyzwania. W ustawieniach sterowników będziemy mogli je wybrać z dostępnych opcji, aby w trakcie zagrywki materiały były zbierane automatycznie, bez konieczności wciskania jakiegokolwiek klawisza. Po sesji gierczenia interesujące nas filmy i zdjęcia, przy wykorzystaniu nakładki, można bezpośrednio udostępnić na FB lub Youtube. Natenczas ShadowPlay Highlights będzie współpracować tylko z LawBreakers.

Źródło: anandtech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię