Strona główna Wiadomości Nvidia wypuściła nowe sterowniki do kart graficznych 384.94 WHQL

Nvidia wypuściła nowe sterowniki do kart graficznych 384.94 WHQL

- Reklama -

Nowe stery od Nvidii 384.94 WHQL można już pobrać na stronie producenta. Poprawiają działanie wielu gier i wprowadzają funkcję ShadowPlay Highlights.

Kolejna aktualizacja pojawiła się na stronie Nvidii. Co tym razem “Zieloni” zmienili w sofcie dla kart graficznych? Plik o masie 432 MB zawiera usprawnienia dla gier już wydanych oraz tych, które dopiero zadebiutują. Sterownik o oznaczeniu 384.94 WHQL został przygotowany dla zwiększenia wydajności w LawBreakers, ARK: Survival Evolved, Fortnite Early Access, Dark and Light i Hellblade: Senua’s Sacrifice.

Po zainstalowaniu świeżych driverów otrzymamy coś więcej. W jednym z najbardziej popularnych MMOG-ów na świecie (EVE: Valkyrie) znajdziemy wsparcie dla dodanych do gry ustawień graficznych w trybie ultra. Z aktualizacji skorzystają także starsze produkcje jak: Shadow Warrior 2, Mass Effect Andromeda, Gears of War 4, Watch Dogs 2, IL 2: Sturmovik. Udoskonalono w nich współpracę dla kart w trybie SLI, czy też usunięto konflikt z ustawieniami HDR i sporadycznymi pauzami w grach.

Wisienką na torcie jest debiutująca funkcja ShadowPlay Highlights. Ma umożliwić nagrywanie bądź wykonywanie zrzutów ekranu podczas najciekawszych momentów w grze, jak chociażby walkę z bossami, multi-kille i osiągnięte wyzwania. W ustawieniach sterowników będziemy mogli je wybrać z dostępnych opcji, aby w trakcie zagrywki materiały były zbierane automatycznie, bez konieczności wciskania jakiegokolwiek klawisza. Po sesji gierczenia interesujące nas filmy i zdjęcia, przy wykorzystaniu nakładki, można bezpośrednio udostępnić na FB lub Youtube. Natenczas ShadowPlay Highlights będzie współpracować tylko z LawBreakers.

Źródło: anandtech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE