Strona głównaWiadomościNvidia wysłała zaproszenia na 20 sierpnia. Będzie prezentacja nowej generacji kart?

Nvidia wysłała zaproszenia na 20 sierpnia. Będzie prezentacja nowej generacji kart?

W dniach 21-25 sierpnia w Kolonii odbędą się jedne z największych targów growych na świecie. Mowa oczywiście o Gamescom 2018. Jednak to w przeddzień tego wydarzenia – 20 sierpnia – najprawdopodobniej zobaczymy nową generację kart graficznych Nvidia. Zieloni już rozesłali zaproszenia. 

O wydarzeniu na razie nie wiemy zbyt wiele. Z zapowiedzi wynika, że zobaczymy na nim ekskluzywne materiały z najbardziej wyczekiwanych gier, prezentacje od największych deweloperów na świecie, a także kilka spektakularnych niespodzianek. Z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy założyć, że ostatni fragment tego zdania dotyczy właśnie nowych kart graficznych z architekturą Turing. 

Jak już wspominałem na wstępie – wydarzenie odbędzie się 20 sierpnia, czyli dzień przed startem Gamescom 2018. Wszystko ma się  rozpocząć o godzinie 18:00 czasu polskiego i potrwa aż do północy. Co ważne, nie jest ona przewidziana tylko dla osób z branży. Każdy zainteresowany może się zarejestrować i wziąć udział w „GeForce Gaming Celebration”. A jeśli nie możecie pojawić się w Kolonii, to nie ma powodów do obaw – całość będzie streamowana. 

Też już nie możecie się doczekać? 

Źródło: Nvidia

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię