Strona głównaWiadomościHardwareNvidia zapowiada nową generację kart graficznych Ampere.

Nvidia zapowiada nową generację kart graficznych Ampere.

Na profilu społecznościowym Nvidii, pojawiła się zapowiedź wydarzenia, promującego pojawienie się na rynku nowych kart graficznych Nvidia Ampere. Licznik zaczął odliczanie 21 dni, więc 31 sierpnia dowiemy się, co przygotowała Nvidia.

 

Animowany zwiastun jest bardzo krótki, to zaledwie osiem sekund, przedstawiające wybuch gwiazdy, lub zbliżony fenomen i podpis „21 dni. 21 lat”. Ten podpis może nam sugerować, że nowa generacja kart graficznych Nvidii o kodowej nazwie Ampere, będzie tak samo przełomowa, jak 21 lat temu pierwsze modele GeForce 256, które okazały się wyznacznikiem jakości oraz wydajności na tle konkurencji.

Zwiastun można obejrzeć pod poniższym linkiem.

https://twitter.com/NVIDIAGeForce

Czego do tej pory dowiedzieliśmy się o nowych kartach graficznych Nvidia GTX/RTX Ampere?

Wszystkie informacje dotyczące nowych kart graficznych Nvidii są niepotwierdzone, więc możemy tylko spekulować o ich wydajności. Z niepotwierdzonych źródeł wzrost ten ma oscylować od około 20 procent, do nawet 50 procent. Czy tak się stanie? Tego nie wiemy. RTX_AMPERE

Drugą co do wielkości niewiadomą jest cena. Nvidia i jej partnerzy do tej pory nie przekazali nawet najmniejszych strzępków informacji odnośnie do cen nowych kart graficznych, ale biorąc pod uwagę jak prezentowały się one dla kart graficznych Nvidia GeForce RTX 20XX, to podejrzewamy, że ceny zostaną utrzymane na podobnym poziomie lub będą minimalnie wyższe. W najbliższych dniach spodziewamy się coraz więcej przecieków dotyczących nowych kart graficznych Nvidii.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię