Strona głównaWiadomościNVIDIA zaprezentuje karty nowej generacji podczas SIGGRAPH 2018?

NVIDIA zaprezentuje karty nowej generacji podczas SIGGRAPH 2018?

NVIDIA ogłosiła właśnie, że będzie gospodarzem specjalnego eventu SIGGARAPH 2018, które będzie transmitowane na żywo na całym świecie. Impreza odbędzie się w dniach 12-16 sierpnia w Vancouver a jej tematem przewodnim będzie grafika komputerowa.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na YouTube i innych serwisach, a głównym wydarzeniem będzie prelekcja dyrektora generalnego Jensen Huang. Ponieważ jest to wydarzenie specjalne możemy spodziewać się wielu niespodzianek.

Poniżej komunikat prasowy NVIDII:

Projektowanie i Tworzenie z prędkością światła

Przełom w dziedzinie sztucznej inteligencji i renderingu w czasie rzeczywistym wpływają na grafikę komputerową w każdej branży, od mediów i rozrywki poprzez projektowanie produktów i opiekę zdrowotną. Cały projekt i proces tworzenia są przekształcane pozwalając ci ocenić i udoskonalić każdy niuans twojego projektu, produktu lub postaci z prędkością twojej wyobraźni.

Odwiedź NVIDIA na SIGGRAPH, aby zobaczyć jak osiągamy nowy poziom realizmu w profesjonalnej grafice dzięki technologiom raytracing i deeplearning wspierających NVIDA Quadro.

Jak widać wydarzenie skupia się głównie na projektach graficznych, programistach i twórcach treści. Możemy zatem spodziewać się treści związanych z tymi dziedzinami, a nie ogólnie z gamingiem. Z kolei 20 sierpnia odbędzie się Gamescom 2018, na którym mogą pojawić się nowe karty graficzne od zielonych. A jeżeli faktycznie by tak było to możemy się spodziewać kart Quadro lub Titan nowej generacji.

Nvidia zaprezentowała karty graficzne Titan i Quadro na wcześniejszych imprezach SIGGRAPH, więc prawdopodobnie zobaczymy je również i tym razem. Możemy spodziewać się nowych technologii oprogramowania wprowadzanych przez NVIDIA i bardziej szczegółowych informacji na temat RTX i nowej metody Adaptive Temporal Anti-Aliasing, która niedawno została ogłoszona.

Link do transmisji udostępnimy gdy tylko zostanie ujawniony.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię