Strona głównaWiadomościAkcesoriaCentrum dowodzenia stanowiska gracza marki NZXT

Centrum dowodzenia stanowiska gracza marki NZXT

Firma NZXT to amerykańska firma założona w 2004 przez Johna Hou. Głównie specjalizuje się w układach chłodzenia i płytach głównych, ale niedawno do portfolio jej urządzeń trafił zestaw audio – słuchawki NZXT AER, mikser NZXT MXER i stojak NZXT STND.

NZXT AER to tak naprawdę dwa zestawy słuchawkowe, które mają kilka cech wspólnych. Są to między innymi: nauszniki z ekoskóry oraz modularna budowa – w zależności od upodobań zarówno kabel jak i mikrofon można podłączyć do obu muszli.

Jeśli chodzi o parametry słuchawek to zastosowano w nich 40-milimetrowe przetworniki z pasmem przenoszenia 20 Hz – 50 kHz i mikrofon pojemnościowy z redukcją szumów. Do wyboru graczom pozostawiono czy chcą bardziej zamknięte muszle, dające więcej basu, czy bardziej otwarte. Waga słuchawek to około 291 gramów.

NZXT AER

NZXT MXER to przetwornik DAC firmy Wolfson, dzięki któremu otrzymujemy dźwięk 24 bit / 96 kHz. Głównym zadaniem miksera jest oddanie w ręce graczy kontroli nad balansem dźwięku pomiędzy odgłosami z gier i komunikacją głosową. Oprócz tego mixer oferuje emulację dźwięku przestrzennego 7.1.

Na koniec zostaje nam stojak STND, który służy oczywiście słuchawkom. Co ciekawe, jest on “zautomatyzowany” – po połączeniu z mikserem będzie nam automatycznie przełączał źródło dźwięku pomiędzy słuchawkami a głośnikami. Wszystko zależy od tego czy słuchawki wiszą na stojaku czy nie. Jest wykonany ze stali nierdzewnej i lakierowany metodą proszkową. 

NZXT STND

Nad całością zestawu czuwa aplikacja NZXT CAM, którym obsłużymy nie tylko nasz domowy zestaw audio, ale przejrzymy też parametry pracy komputera. Jeśli chodzi o ceny poszczególnych elementów zestawu to kształtują się one następująco:

  • NZXT AER: 550 zł
  • NZXT MXER: 426 zł
  • NZXT STND: 170 zł

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię