Strona głównaWiadomościHardwareHyperbook L14 Ultra ma oferować do 32 godzin pracy bez ładowania

Hyperbook L14 Ultra ma oferować do 32 godzin pracy bez ładowania

Myśleliście, że MacBooki są mistrzami jeśli chodzi o wytrzymałość baterii? Firma Hyperbook na to: “potrzymajcie nam zasilacz”.

W ofercie firmy pojawił się model L14 Ultra, którego waga wynosi zaledwie 990 g. To dzięki obudowie wykonanej ze specjalnego stopu magnezu i aluminium. Jak łatwo się domyślić, takie zestawienie materiałów ma oferować nie tylko niską wagę ale też sporą wytrzymałość. L14 Ultra niestraszne mają być ani wysokie temperatury, ani uderzenia czy wibracje, ani piach i kurz. Ponoć jest także odporny na zachlapanie. Całości konstrukcji dopełnia zawias pozwalający na otwarcie laptopa do kąta 180 stopni.

A skąd zapewnienia o wytrzymałej baterii? Zastosowany akumulator o pojemności 73WH oraz matryca Low Power mają skutkować nieprzerwaną pracą komputera na baterii wynoszącą do 32 godzin. W dodatku funkcja szybkiego ładowania pozwoli na podładowanie akumulatora do 50% w 50 minut.

Co znajdziemy wewnątrz? To użytkownik może sobie dopasować sam – do wyboru są procesory Intel Core i5-10210U lub Intel Core i7-10510U. Oba są procesorami 4-rdzeniowymi i 8-wątkowymi. Poza tym możemy zamontować do 24 GB RAM i 2 dyski o pojemności do 2 TB.

Cena Hyperbooka L14 Ultra została ustalona na 3999 zł brutto (w przedsprzedaży), a pierwsze modele powinny być wysyłane do klientów od 10 grudnia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię