Strona głównaGryObserver i Alan Wake's American Nightmare do zgarnięcia za darmo

Observer i Alan Wake’s American Nightmare do zgarnięcia za darmo

Dzisiaj czwartek, czyli dzień darmowych gier. Tym razem zgarnięcia dwa grube kąski Alan Wake’s American Nightmare oraz Observer, którym wystąpił niedawno zmarły Rutger Hauer.

Chyba nikt nie pogardzi darmowymi grami i to nie byle jakimi. Dziś w ofercie Epic Games Store dwa tytuły:

Obsever – pierwszoosobowy horror psychologiczny, którego akcja dzieje się w Krakowie w 2084 roku. Dzieło polskiego studia Bloober Team znanego z takiej produkcji jak Layers of Fear. Na uwagę zasługuje udział w produkcji Rutgera Hauera najczęściej kojarzonego z takich hitów jak Łowca Androidów, Obroża czy Ślepa furia. Gracz wciela się w postać Daniela Lazarskiego, detektywa neuronowego tytułowego Obserwatora, który potrafi hakować umysły podejrzanych. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie śledztwa w mrocznych krakowskich slumsach.

Aby dodać Obsever do swojej biblioteki gier wystarczy kliknąć TUTAJ.

Kolejnym tytułem jest Alan Wake’s American Nightmare, czyli kontynuacja przygód pisarza Alana Wake’a. Akcja tej części została osadzona na dwa lata po wydarzeniach z pierwszej części, w niewielkiej miejscowości w Arizonie. Pisarz odkrywa, że trafił do miejscowości z serialu, do którego dawniej pisał scenariusze. Filmowa fikcja miesza się z rzeczywistością. A gdyby to był jedyny problem, to Alan musi zmierzyć się ze swoim złym alter ego – seryjnym mordercą Mr. Scratchem.

Aby dodać Alan Wake’s American Nightmare do swojej biblioteki gier wystarczy kliknąć TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię