Advertisement
Strona głównaGryAktualnościRed Dead Redemption 2 PC – na zwiastunie widać wiele ulepszeń

Red Dead Redemption 2 PC – na zwiastunie widać wiele ulepszeń

Rockstar zaprezentował pecetowy zwiastun Red Dead Redemption 2. Gra w stosunku do swojej konsolowej wersji będzie znacznie ulepszona pod względem graficznym, wykorzystując moc domowych blaszaków. Szczegóły poniżej.

Premiera Red Dead Redemption 2 na PC zaplanowana jest na 5 listopada. Już teraz można składać zamówienia przedpremierowe, o których pisaliśmy w poprzednim artykule. Rockstar dość długo zwlekał z ogłoszeniem wersji PC, dając sobie czas na dopracowanie produkcji.

Wszystkie ulepszenia zostały przedstawione na poniższym materiale. Przede wszystkim gra będzie wspierać rozdzielczość 4K w 60 klatkach na sekundę. Czy komputer to uciągnie to już inna sprawa. Autorzy chwalą się, że trailer przesycony jest szczegółami, takimi jak futro zwierząt, ślady na śniegu i drzewach, kolce na kaktusach.

Zobacz: Red Dead Redemption 2 – Oficjalne wymagania sprzętowe na PC

RDR2 w wersji PC obsłuży rozdzielczość 4K+, HDR, wiele monitorów, ekrany ultrapanoramiczne i wyższą liczbę klatek na sekundę. W grze poprawione zostało również oświetlenie oraz wiele szczegółów związanych z zachowaniem otoczenia i zwierząt.

Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać premiery.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię