Strona głównaWiadomościObudowa Ravcore Goliath w zniewalająco niskiej cenie!

Obudowa Ravcore Goliath w zniewalająco niskiej cenie!

Karty graficzne, kości pamięci i inne ważne podzespoły komputerowe mogą zakosztować swobody w obudowie Ravcore Goliath. Wygląda seksownie, jest pojemna i aktualnie kosztuje o 50% mniej niż zwykle.

Kiedy w grę wchodzi gaming inwestycje w wydajne urządzenia wydają się czymś naturalnym. Gdy mamy już zaplanowany budżet na wszystkie komponenty czasem zapominamy dopisać do listy równie ważną obudowę, wewnątrz której będą rozgrzewać się nasze GTX-y i Intele. Szukamy najlepszych okazji na każdą elementarną część jednostki i w tym przypadku metalowa skorupa do nich należy.

Jednak nie zamartwiajcie sie o wysoki koszt zakupu dobrej obudowy. Ta wcale nie musi być aż tak droga. Tu idealnym przykładem jest Ravcore Goliath natenczas dostępny w sklepie internetowym eMag za około 220 zł. Jedostka o wymiarach 565 x 230 x 617 mm jest wstanie pomieścić wszystkie rodzaje płyt głównych (XL-ATX, E-ATX, ATX, MICRO-AT). Wyposażona jest w 4 wentylatory. Od strony frontu, bocznej i górnej ścianki mają średnicę 20 mm, a z tyłu niewiele mniejszy – 14 mm. Dwa z nich wyposażone są w podświetlenie o czerwonej iluminacji.

Ravcore Goliath umożliwia zamontowanie chłodzenia wodnego. Każdy z podzespołów osadzony w komputerze może być regularnie chłodzony wodą dzięki specjalnie zaprojektowanym otworom na przewody. O wysokim poziomie wygody świadczy również system zarządzania przewodów łączących poszczególne elementy komputera. W jednostce znajdziemy specjalne klamry do zapanowania nad wężowiskiem kabli. Z dodatkowego ekwipunku warto również wspomnieć o dostepnych tu 7 kieszeniach na dyski twarde, a także o wsporniku stabilizującym kartę graficzną.

Panel do obsługi komputera umiejscowiono w górnej części. Oprócz standardowych przycisków Power i Reset znajdziemy tutaj przydatny regulator prędkości obrotów dla każdego z wiatraków. Towarzyszą im porty komunikacyjne USB w wersji 3.0 (2x), 2.0 (x4), a także gniazdo wejścia/wyjścia HD Audio. 

Jeśli chcecie zaopotrzyć się w niedrogą obudowę z wielkimi możliwościami, to Ravcore Goliath wydaje się jedną z najciekawszych opcji do rozważenia. Jednak spieszcie się, bo atrakcyjna promocja cenowa przyciągnie wielu amatorów i profesjonalistów sprzętu gamingowego. Akcja ma potrwać do końca wakacji, acz w przypadku dużego zainteresowania może skończyć się szybciej, aniżeli się zaczęła.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię