Strona głównaWiadomościObudowy Azza wkraczają na Polski rynek dzięki dystrybutorowi NTT System

Obudowy Azza wkraczają na Polski rynek dzięki dystrybutorowi NTT System

Dużo czasu zajmie nam znalezienie efektownej konstrukcji, która nie pozbawi nas wszystkich oszczędności. Od teraz powinno być łatwiej, bowiem obudowy marki Azza wreszcie będą rozprowadzane na naszym rodzimym rynku. 

Konkurencja niespokojnie zareaguje na wieść o rozszerzeniu oferty firmy NTT System. Polski producent podpisał umowę dystrybucyjną z Azzą, posiadającą w swoim portfolio obudowy o gamingowej stylizacji. W sklepach stacjonarnych i internetowych pojawi się łącznie 7 skrzyń z serii GT1, Onyx, Photios, Taurus oraz Titan. Do końca miesiąca dołączy do nich jeszcze jedna obudowa Storm 6000.

„Azza to renomowany na świecie producent obudów i zasilaczy przeznaczonych dla entuzjastów elektronicznej rozrywki. Obudowy mają bardzo dobre parametry, sa przystosowane do montażu najwydajniejszych systemów chłodzenia, mają też możliwość instalacji długich kart graficznych. Ponadto przyciągają wzrok oryginalnym wzornictwem uatrakcyjnionym efektownymi podświetleniami.” – wypowiada się Norbert Paradowski, pełniący rolę Product Managera w NTT System

Obudowy Azza powinny zainteresować nie tylko osoby poszukujące ciekawych wzorów, ale też najbardziej wymagających moderów i pasjonatów PC. Dość mocno rzuca się w oczy model Azza Photios 250X. Designem nawiązuje wprost do gamingu i transformowania mocy komputera do zadań specjalnych. Obudowa jest przygotowana na przyjazd topowych podzespołów, a w tym najdłuższych kart graficznych oraz wysokich układów chłodzenia na procesor.

W wersji referencyjnej wyposażono ją w dwa wentylatory zamontowane na froncie i z tyłu. Ponadto możemy w niej zainstalować 5 wentylatorów o średnicy do 12 cm, 3 dyski o formacie 3,5″ oraz dwa 2,5″. Jeśli zajdzie potrzeba upchniemy w nią 2 radiatory do systemu chłodzenia wodnego. Na koniec montażu możemy podziwiać jej wnętrze bez konieczności odkręcania bocznej pokrywy. W tym celu producent posłużył się ścianą z hartowanego szkła.

Warto przejrzeć cały katalog obudów Azza, bowiem niektóre z nich mają wbudowany system podświetlenia RGB, który podnosi wrażenia wizualne. Skrzynię otoczoną świetlistą aurą z pewnością będziemy chcieli wyeksponować na biurku, kreując idealna kapliczkę do gamingu. 

Ceny ubudów wahają się w granicach od 170 do 635 zł, więc każdy powinien znaleźć dla siebie model odpowiadający potrzebom i zdolności finansowej. 

 

 

 

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię