Advertisement
Strona głównaGryAktualnościOddworld: Soulstorm i porwanie pociągu na nowym trailerze

Oddworld: Soulstorm i porwanie pociągu na nowym trailerze

Jedną z zaprezentowanych w czwartkowy wieczór gier w ramach Future Games Show było Oddworld: Soulstorm. Twórcy pokazali nowy trailer z fragmentem rozgrywki.

Autorzy z Oddworld Inhabitants zaprezentowali nowe fragmenty swojej nowej, wyczekiwanej produkcji Oddworld: Soulstorm. Na nowym zwiastunie mogliśmy zobaczyć dwa różne sposoby w jaki Abe może porywać pociągi. 

Nagranie zaczyna się szerokim ujęciem dworca, z rzucającymi się w oczy szczegółami otoczenia oraz różnorodnością zagrożeń, które czekają na naszego bohatera. Już na samym początku widzimy pewną złożoność logiki w grze – jeśli my nie widzimy Abe’a, chowającego się za przeszkodą, to przeciwnicy również go nie widzą. W ten sposób możemy się schować na przykład w parze ulatującej z niektórych wywietrzników.

Tutaj zaczynają się dzielić sposoby, na jakie możemy podchodzić do leveli. W jednej rzeczywistości Abe jest miłym gościem, który po prostu chce wsiąść do pociągu bez żadnego zamieszania. W drugiej ma ze sobą miotacz płomieni. Przedstawiciele studia pracującego nad grą opisali to podejście jako “takie nie do końca miłe”.

Bycie miłym dla wrogów to najmniejszy z problemów Abe’a. Plany bohatera mogą pokrzyżować także całkiem inne czynniki. W trakcie wędrówki będzie rekrutował Mudokonów, a po drodze musi uważać na pękające platformy, pracujące tłoki oraz podłogi pod napięciem – wszystko to może zabić nie tylko nas, ale też naszych nowych towarzyszy.

Zobacz: Premiery wszystkich gier potwierdzonych na 2021 rok

Oddworld: Soulstorm będzie dostępny na PS5, PS4 oraz PC – za pośrednictwem Epic Games Store – od 6 kwietnia. W dniach od 6 kwietnia to 3 maja będzie dostępny za darmo w ramach PlayStation Plus.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię