Strona głównaWiadomościOficjalne konto Cyberpunk 2077 po 4 latach staje się aktywne

Oficjalne konto Cyberpunk 2077 po 4 latach staje się aktywne

Na oficjalnym profilu gry Cyberpunk 2077 na ukazał się nowy tweet. Niby nic nieznaczący *beep* przypominający sygnał wysyłany przez Sputnik na orbicie, ale dzisiaj wypada piąta rocznica ukazania się zwiastunu gry.

Czy oznacza to, że projekt osiągnął kolejny kamień milowy i w najbliższym czasie możemy spodziewać się nowych informacji od wydawcy? Na to właśnie liczymy.

Przypomnijmy sobie trailer:

[you tube=P99qJGrPNLs]

Z niecierpliwością czekamy na kolejne wiadomości o nowej grze produkcji CD Projekt Red. Gdy tylko czegoś się dowiemy niezwłocznie Was poinformujemy.

W doniesieniach prasowych, jakie dotychczas się ukazały dostaliśmy strzępy informacji tego co czeka nas w grze.

Ich nadchodząca gra RPG będzie wykorzystywała zasady rządzące papierową wersją świata Cyberpunk. Oznacza to, że zostanie zaprojektowana dla dojrzałych i wymagających graczy, którzy spodziewają się, że zostaną potraktowani poważnie, a sama gra będzie bardzo szczegółowa, bogata i z nieliniową, wciągającą fabułą. Tego oczekuje się od utalentowanego studia, ale nowe uniwersum to także nowe wyzwania dla twórców. Gracze będą przemierzać ten świat wcielając się w unikalne postacie reprezentujące różne profesje między, którymi będzie zachodziło wiele skomplikowanych zależności. Każdy z bohaterów niezależnie od tego czy będzie najemnikiem czy sprytnym hakerem, zostanie wyposażony w liczne cybernetyczne implanty oraz śmiercionośną broń. Podobnie jak w serii Wiedźmin, gracze będą musieli dokonywać moralnie dwuznacznych wyborów, które wpłyną na losy świata i postaci, które spotkają podczas wędrówki.

CD Projekt zapewnia, że ich nowa gra będzie jeszcze bardziej ambitna i większa od Wiedźmina 3. Świetną informacją jest również to, że nasz rodzimy wydawca nie ma zamiaru umieszczać mikropłatności w grze.

Źródło: wcctech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię