Strona głównaEsportOficjalnie: Olofmeister dołącza do FaZe Clan!

Oficjalnie: Olofmeister dołącza do FaZe Clan!

W końcu otrzymaliśmy potwierdzenie transferu, o którym mówiło się już od wielu dni. Olof ‘olofmeister’ Kajbjer oficjalnie dołączył do drużyny FaZe Clan w miejsce Fabiena ‘kioShiMa’ Fieya.

W oświadczeniu, opublikowanym na Twitterze, Szwed przede wszystkim podziękował wszystkim pracownikom Fnatic i byłym kolegom z drużyny. Dla brytyjskiej drużyny (chociaż składającej się z samych Szwedów) grał przez 3 lata, więc jest to spory kawałek jego życia. Olofmeister przyznał, że od wielu miesięcy nie czuł takiej motywacji do gry, nie czuł pozytywnego stresu, który czuł gdy dołączył do Fnatic. – Chcę znowu to poczuć, a jedynym sposobem na to jest spróbowanie czegoś nowego – napisał Olof na Twitterze. – Mam nadzieję, że pewnego dnia wrócę do Fnatic, ale teraz postanowiłem przewrócić stronę na nowy rozdział w mojej karierze, ten z FaZe Clanem – dodał.

W FaZe Clan olofmeister zastąpi kioShiMę, który zawodził w ostatnich tygodniach. Szczególnie dużym rozczarowaniem dla drużyny był PGL Major w Krakowie, na którym nie wygrali ani jednego meczu i szybko pożegnali się z zawodami. Przez to na kolejnego Majora będą musieli się zakwalifikować. – Jestem bardzo podekscytowany dołączeniem olofmeistera do FaZe Clan – powiedział Robert ‘RobbaN’ Dahlstrom, trener drużyny. – Ten koleś ma wszystko, czego tylko można sobie zamarzyć – dodał.

Nowy FaZe Clan z olofmeisterem i GuardiaNem w składzie zobaczymy po raz pierwszy w trakcie online’owych meczów w ramach ESL One Pro League. Turniej rusza już jutro (22 sierpnia), ale FaZe Clan swoje pierwsze spotkania rozegra 23 sierpnia przeciwko Mousesports. Pod koniec miesiąca rusza też DreamHack Masters Malmo, na którym również zobaczymy europejską mieszankę.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię