Strona głównaWiadomościOficjalnie: W 2018 roku kolejna gra z serii Tomb Raider

Oficjalnie: W 2018 roku kolejna gra z serii Tomb Raider

Na Twitterze Square Enix pojawił się tweet skierowany do wszystkich fanów. Potwierdził on to, czego od jakiegoś czasu można było się domyślać. W przyszłym roku pogramy w kolejną grę z serii Tomb Raider.

Na początek może się wydawać, że wiadomość nie wyróżnia się niczym specjalnym. Sam tweet jest krótki i brzmi „wiadomość do naszych fanów!”. Jednak do niego dołączona jest grafika, z której dowiadujemy się, jaka jest to konkretnie informacja. Nie ma co specjalnie przedłużać – firma zapowiedziała na 2018 rok kolejną część przygód pani archeolog, czyli Lary Croft. Ale jeśli przyjrzeć się wiadomości dokładnie, to kryje ona w sobie dodatkową informację.

Spójrzcie na pierwsze litery każdego zdania. Powstaje z nich słowo Shadow. Już kilka tygodni temu w sieci pojawiło się zdjęcie laptopa, na którym ktoś pracuje nad dokumentem związanym z „Shadow of the Tomb Raider”. Teraz praktycznie dostaliśmy potwierdzenie, że gra tak właśnie będzie się nazywać.

Dokładna data premiery nie jest znana, ale wiadomo, że ta nastąpi na jednym z dużych wydarzeń związanych z grami, jak zdradza sama informacja. Możliwości można zawęzić do E3, Gamescom, Tokyo Game Show, Gamercon, Paris Games Week i Game Design Expo, więc nie ma ich aż tak dużo. Trudno wskazać najbardziej prawdopodobne. Jeśli premiera miałaby się odbyć na największym wydarzeniu, to należałoby wskazać E3, który odbędzie się w czerwcu.

Źródło: TechSpot

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię