Strona głównaWiadomościAkcesoriaOmni One – najlepszy domowy zestaw VR

Omni One – najlepszy domowy zestaw VR

Virtuix wprowadza nowy zestaw VR Omni One. To kompleksowe rozwiązanie, które pozwali na pełną swobodę w grach. Żaden zestaw nie daje takiej swobody ruchu.

Omni One to kolejna iteracja zestawu Omni, która została ulepszona i pozwala na większą swobodę ruchów podczas rozgrywki. Dzięki pozbyciu się pierścienia wspierającego, teraz gracz może kucać, skakać, klęczeć i biegać. Wszystko to zostało zaprezentowane na poniższym materiale.

Jest to także samodzielny i kompletny zestaw, który po wyjęciu z pudełka jest gotowy do działania. Nie potrzebujesz dodatkowego komputera i kabli. Urządzenie będzie połączone z własnym sklepem, w którym znajdziemy ponad 30 tytułów stworzonych przez twórców zestawu, które gwarantują dynamiczną rozgrywkę w wirtualnej rzeczywistości. Poza tym w sklepie znajdziemy również inne gry stworzone przez innych deweloperów.

Zobacz: Sony planuje sprzedać 7 milionów sztuk PS5 do kwietnia

Kompletny zestaw został wyceniony na 1995 dolarów. Dostępny będzie również zestaw deweloperski za 995 pozbawionego gogli VR.

Omni One to nie tylko zestaw VR, ale także urządzenie fitness pozwalające spalić kalorie podczas grania. A jeżeli chcielibyście wypróbować inne urządzenia Omni to koniecznie skontaktujcie się oficjalnym polskim dystrybutorem Virtuix Omni.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię