Strona głównaGryAktualnościValorant – Skye kolejnym agentem

Valorant – Skye kolejnym agentem

Drugi akt w Valorat zmierza ku końcowi. Trzeci rozpocznie się za kilka tygodni przynosząc kilka nowości w tym także nowego agenta Skye. Szczegóły poniżej.

Z każdym nowym aktem w Valornat do gry wprowadzane są nowe treści. Nie inaczej będzie w akcie trzecim, który przyniesie nową mapę oraz agentkę Skye. Riot Games ujawniło, że Skye to australijska agentka żyjąca w zgodzie z naturą.

Zobacz: Sony planuje sprzedać 7 milionów sztuk PS5 do kwietnia

Deweloper udostępnił nowy zwiastun, który przybliży nam nieco nową postać. Na podstawie materiału możemy stwierdzić, że Skye podczas walki będzie wykorzystywała swojego ptasiego towarzyszka, który z kolei będzie oślepiał wrogów. Kolejną zdolnością agentki jest możliwość obszarowego leczenia sojuszników. Najciekawsza wydaje się jednak możliwość przywoływania psów, które będą polowały na wrogów i zadawały obrażenia.

Skye dołączy do składu Valorant jeszcze w tym miesiącu 27 października, zaledwie dwa tygodnie po rozpoczęciu Aktu 3, który startuje 13 października. Oprócz 13. agenta w grze pojawi się również nowa mapa o nazwie Icebox. Skye to trzeci agent dodany po premierze, wcześniej do gry trafili Reyna i Killjoy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceshacknews
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię