Strona głównaWiadomościRozrywkaNetflix stworzy serial na podstawie anime One Piece

Netflix stworzy serial na podstawie anime One Piece

To albo bardzo dobra, albo fatalna informacja dla miłośników mangi i anime One Piece. Netflix ogłosił, że stworzy serial na podstawie dzieła Eiichirō Ody. Tak, mowa o serialu z prawdziwymi, żyjącymi aktorami.

Zamienianie anime w filmy i seriale chyba jeszcze nigdy nie wyszło dobrze. Dragon Ball był wręcz fatalny. Nawet Death Note na Netflixie wypada bardzo przeciętnie. Czy podobnie będzie z One Piece? Na ten moment trudno cokolwiek wyrokować. Na pewno dobra informacja się taka, że Eiichirō Oda będzie jednym z producentów serialu, więc oryginalny twórca będzie sprawował pieczę nad wszystkim.

Serial będzie powstała przy współpracy Netflixa i Tomorrow Studios, które ma na swoim koncie już adaptację Cowboy Bebop. Showrunnerem został Steven Maeda (CSI: Miami, List i Archiwum X), a scenariusz napisze Matt Owens (Luke Cage, The Defenders i Agenci S.H.I.E.L.D.). Owens będzie też jednym z producentów.

– Wiem, że zapowiedziałem to już w 2017 roku, ale prace przebiegały bardzo powolnie i wygląda na to, że w końcu mogę to oficjalnie ogłosić – powiedział Eiichirō Oda.

Na ten moment nie znamy ani aktorów, którzy wezmą udział w serialu, ani nawet potencjalnym daty premiery. Prawdopodobnie na One Piece na Netflixie poczekamy jeszcze wiele miesięcy. Wiadomo natomiast, że pierwszy sezon będzie miał 10 odcinków.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię