Strona głównaGadżetyMożesz już kupić prawdziwych rozmiarów figurkę Baby Yoda

Możesz już kupić prawdziwych rozmiarów figurkę Baby Yoda

Baby Yoda podbił serca ludzi na całym świecie. Jeśli kiedykolwiek marzyliście, aby mieć takiego małego stworka, to teraz możecie te marzenia zrealizować. Do sprzedaży trafi prawdziwych rozmiarów figurka, która prezentuje się fantastycznie.

Chociaż wiemy, że Baby Yoda to nie jest jego prawdziwe imię, to przyjęło się, że właśnie tak określamy małego stworka, uratowanego i przez krótki czas wychowywanego przez Mandaloriana. Młody (ponad 50-letni) członek tajemniczej rasy rozkochał w sobie ludzi na całym świecie. Śmiało można powiedzieć, że to właśnie on był głównym bohaterem popularnego serialu Disneya.

Baby Yoda

Zobacz: Disney walczy z GIF-ami z “Małym Yodą” z The Mandalorian

Teraz tego bohatera możecie mieć na własność. Na stronie Sideshow Collectibles można już zamawiać figurkę Baby Yoda, która jest autentycznych rozmiarów. Oznacza to około 16,5 cala wysokości, czyli niecałe 42 cm. Figurka stoi na niewielkiej podstawie, a w ręku trzyma gałkę od jednej z dźwigni ze statku Mandaloriana. Jeśli oglądaliście serial, to na pewno wiecie o co chodzi.

Baby Yoda - figurka

Najważniejsze pytanie – ile to kosztuje? Jak na horrendalne ceny niektórych figurek, trzeba przyznać, że nie ma tragedii. Za Baby Yodę trzeba zapłacić 350 dolarów, co według aktualnego kursu daje około 1365 zł. Zła informacja jest taka, że to dopiero przedsprzedaż. Wysyłki rozpoczną się w sierpniu i we wrześniu.

Baby Yoda - figurka

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGameSpot
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię