Strona głównaWiadomościOprogramowaniePrzeglądarka Opera GX rusza z koncepcją ekskluzywnej wioski dla graczy w …...

Przeglądarka Opera GX rusza z koncepcją ekskluzywnej wioski dla graczy w … Andorze!

12 Kwiecień 2022, Oslo, Norwegia, Andora: Opera GX robi kolejny krok w rozwoju startując z pierwszym nieruchomościowym projektem.

Ideą pilotażowego Opera GX Village jest stworzenie wymarzonej przestrzeni mieszkaniowej dla profesjonalnych graczy i twórców, zbudowanej z myślą o ich specyficznym stylu życia. To realizacja futurystycznej utopii, w której każdy dom jest wyposażony w najwyższej klasy sprzęt gamingowy, diody LED, a przy tym jest w pełni konfigurowalny – podobnie jak sama przeglądarka Opera GX.

Dla każdego znanego gracza lub streamera flexem jest przekształcenie całego swojego domu w najbardziej niesamowitą konfigurację rodem z gier. Na dodatek z opcjami dostosowywania w pełnym zakresie, od dźwięku dzwonka do drzwi, aż po wystrój pokojów. Taką wizję chcemy zrealizować właśnie w Opera GX Village, gdzie każdy może być kimkolwiek chce  – mówi Krystian Kolondra, EVP PC & Gaming, Opera.

Każdy dom w Opera GX Village zapewni swoim mieszkańcom najlepsze gamingowe wrażenia. Od niesamowitych, najwyższej klasy zestawów gamingowych w każdym pokoju, poprzez LEDowe kompozycje niczym z finałów e-sportowych rozgrywek, najwyższe prędkości Internetu jakie tylko można sobie wyobrazić, aż po kompleksowe usługi dostarczania jedzenia do każdego z pokojów – o każdej porze, bez konieczności pauzowania rozgrywek.

GXVillage
GX Village wnętrze budynku ze stanowiskami gamingowymi.

Setki znanych graczy i streamerów już wyraziło zainteresowanie dołączeniem do tej wyjątkowej prototypowej inicjatywy. Wszystko zostanie ulokowane w górach malowniczej i spokojnej Andory.

Jako marka, która kocha gaming, Opera GX ma wizję przekładania swojej filozofii i funkcjonalności przeglądarki na namacalne doświadczenie w świecie rzeczywistym. Opera GX Village to nasz hołd dla graczy i nurtów, które dominują dziś w wirtualnym świecie. Chcemy dać wyraz naszej ekspresji realizując ten projekt, nieco z przymrużeniem oka. Dwójka z naszych fanów wygra pobyt w prototypowym domu w Andorze. – dodaje Krystian Kolondra, EVP Gaming w Operze.

Dzięki GX Village, w pełni konfigurowalna przeglądarka Opera GX z ponad 14 milionami aktywnych graczy miesięcznie, bada możliwości przeniesienia personalizacji na wyższy poziom. Pierwszy prototypowy dom jest otwarty dla zainteresowanych graczy, którzy mogą przyjść i przetestować ten styl życia. Jak wygrać pobyt? Po prostu udostępniając film, grafikę lub tekst na Twitterze, informując, dlaczego powinni być pierwszymi lokatorami pirenejskiej rezydencji. Wystarczy oznaczyć profil @operagxofficial i dodać hasztag #operagxvillage. Wygra najbardziej kreatywny wpis.

Chociaż GX Village jest tylko pilotażową koncepcją, jeden szczęśliwy zwycięzca wraz z osobą towarzysząca może wygrać w pełni opłacony pobyt wraz ze wszystkimi zachciankami. Przez jeden majowy weekend (od 6 do 8 maja) będzie mógł żyć jak prawdziwy gamingowy celebryta i korzystać ze wszystkich atrakcji rezydencji. Więcej szczegółów: https://operagx.gg/GXvillage

Niezależnie od tego, czy grają w gry, czy streamują hobbystycznie lub zawodowo Opera GX jest prawdziwym domem dla graczy. Przeglądarka oferuje im skrawek internetowego raju, bez zawieszek. Opera GX to wszystko, czego gamerzy oczekują, a unikalne funkcje, takie jak ograniczniki użycia procesora, RAM i przepustowości sieci, zapewnią to, co najlepsze zarówno w grach, jak i samym surfowaniu. GX jest również wyposażona w Twitcha i Discorda wbudowanego w pasek boczny przeglądarki, dzięki czemu użytkownicy mogą trzymać rękę na pulsie.

Operę GX można pobrać bezpośrednio ze strony głównej tutaj: https://operagx.gg/GXVdownload. Opera GX jest dostępna na Windows, Mac, iOS i Android. Profile GX są na ten moment dostępne w wersji na Windowsa.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię