Strona głównaWiadomościOperacja Swarm do Black Ops 3 dodaje sporo nowości

Operacja Swarm do Black Ops 3 dodaje sporo nowości

Jak wiemy Activistion jest już w zaawansowanej ciąży z Call of Duty Black Ops 4 i powoli zmierza ku porodówce. Aby osłodzić ten czas oczekiwania i utrzymać fanów przy sobie deweloper przygotował nową zawartość do Black Ops 3.

Treyarch i Activision zapowiedzieli niedawno Operation Sawrm do Call of Duty Black Ops 3. W dodatku tym dostaniemy dostęp do nie całkiem nowej mapy Fringle Nightfall. W skrócie jest to nocną wersją popularnej mapy Fringle. Według wydawców taka propozycja ma być powrotem do czasów świetności gry.

Co więcej, w Operation Swarm dostaniemy także tryb gry znany jako Prop Hunt, który pojawił się także w Call of Duty Modern Warfare Remastered i CoD WW2. Niestety jest on dostępny tylko na 11 mapach dla wielu graczy w tym, Aquarium, Combine, Ecav, Exodus, Fringe, Redwood, Hunted, Infection, Breach oraz Nuk3town.

Kolejną nowością będą dwie bronie, RPK z oryginalnego Call of Duty Black Ops oraz Sten znany z CoD WW2. Podobnie jak wszystkie inne dodatkowe bronie także i te będzie można zdobyć tylko za pomocą zrzutu zaopatrzenia. Dodatek przynosi nam również nowe moro.

Coraz głośniejsza jest również plotka o Call of Duty Battle Royale, ale do momentu potwierdzenia tych „rewelacji” przez dewelopera pozostaje plotką.

Źródło: segmentnext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię