Strona głównaEsportOrganizatorzy się pomylili – tylko jedno miejsce dla polskich drużyn zamiast dwóch

Organizatorzy się pomylili – tylko jedno miejsce dla polskich drużyn zamiast dwóch

Esportowa scena pełna jest ostatnio niespodziewanych sytuacji. Już AGO Gaming i Kinguin cieszyły się z awansu na turniej China Top 2017 Shenzen. Niestety, do Państwa Środka pojedzie tylko jedna z nich. Zadecyduje o tym dzisiejszy mecz BO3.

Sytuacja jest dość nietypowa. Od początku kwalifikacji SkinCoin Invitational mówiono, że dwie najlepsze drużyny uzyskają awans na turniej China Top 2017 Shenzen z pulą nagród ponad 100 tys. dolarów. Udało się to dwóm polskim ekipom – AGO Gaming oraz Team Kinguin. Niestety, organizatorzy zostali wprowadzeni w błąd i ostatecznie tylko jedna z nich pojedzie do Chin. Właśnie dlatego dzisiaj zostanie rozegrany mecz o awans.

Spotkanie między AGO Gaming i Team Kinguin zostanie rozegrane dzisiaj o godzinie 17:00. Obowiązywać będzie format BO3. Chociaż w ostatnich meczach to Pingwiny okazały się lepsze od swoich rywali (między innymi na ESL Mistrzostwach Polski), to teraz za faworytów należy uznać AGO. Głównym powodem ku temu są ostatnie zmiany w składzie team Kinguin, gdzie Hyper został zastąpiony przez Kap3ra. Zgranie się z nowym zawodnikiem wymaga czasu.

Jeszcze nie wiadomo, gdzie będzie można obejrzeć to spotkanie, ale na pewno ktoś zdecyduje się na komentowanie go w języku polskim.

17:00 AGO Gaming – Team Kinguin (BO3)

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię