Strona głównaGryAktualnościDarmowy miesiąc Origin Access Basic lub Premier

Darmowy miesiąc Origin Access Basic lub Premier

Electronic Arts przygotowało ciekawą promocję dla użytkowników Origina. Każdy gracz komputerowy otrzyma darmowy miesiąc Origin Access Basic lub Premier. Wystarczy zrobić jedną, prostą rzecz, którą i tak każdy powinien aktywować na swoim koncie.

Elektronicy najwyraźniej chcą zadbać o bezpieczeństwo naszych kont, bowiem próbują nakłonić wszystkich użytkowników Origina do włączenia weryfikacji logowania. Jeśli to zrobicie, to otrzymacie za darmo jeden miesiąc usługi Origin Access Basic lub Premier, więc propozycja jest niezwykle atrakcyjna.

Od czego zależy nagroda? Od tego, co wcześniej mieliście wykupione. Jeśli na Waszym koncie nie był wykupiony żaden abonament lub był to „tylko” Origin Access Basic za 15 zł, to właśnie jego darmowy miesiąc otrzymacie. Jeśli natomiast płacicie 60 zł za Origin Access Premier, to taka nagroda na Was czeka. Jednak nie stanie się to od razu. Darmowy miesiąc zostanie przydzielony w listopadzie. Osoby, które już mają abonament, nie zostaną w tym miesiącu obciążone opłatą.

Czas na włączenie weryfikacji konta macie do 31 października.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię