Strona głównaGryOstatni sezon The Walking Dead na nowym zwiastunie

Ostatni sezon The Walking Dead na nowym zwiastunie

Śmierć i zaskakujące sytuacje towarzyszyły bohaterom The Walking Dead od pierwszych minut pierwszego sezonu. I zapowiada się na to, że ostatnie minuty serii będą równie emocjonujące…

Wielu fanów zadaje sobie pytanie, jak twórcy przygodowej serii The Walking Dead zakończą angażującą historię. Który z bohaterów zniknie z gry męczeńską śmiercią, a kto z nich okaże się na tyle silny, by wyrwać się z objęć wygłodniałych zombie i schematu życia sprowadzonego do ciągłej ucieczki? Odpowiedzi na te pytania przyjdą niebawem wraz premierą pierwszego odcinka zaplanowanego już na 14 sierpnia.

Zanim to jednak nastąpi studio Telltale Games pokaże fragment gry na Comin Conie w San Diego. Podobno materiał ma ukazywać prawdziwy gameplay i przede wszystkim skupiać się na zmianach wprowadzonych do rozgrywki, a w tym na nowym mechanizmie walki, kamerze zza pleców bohatera i podrasowanej oprawie graficznej w rozdzielczości 4K. Jednakże nie tylko odwiedzający konwent dostąpią okazji obejrzenia filmu. Pełny gampelay zostanie upubliczniony w sieci dzień po prezentacji, czyli za dwa dni.

Dla zniecierpliwionych twórcy przygotowali przedsmak tego, co zamierzają pokazać w głównym wideo. To ponad 40-sekundowy teaser, w którym najważniejsze role odgrywają Clementine i AJ. Ponieważ autorem ich losów w ostatnim sezonie jest scenarzysta pierwszych odcinków serii, możecie liczyć na to, że finał The Walking Dead poruszy nawet najbardziej zatwardziałych graczy.  

[you tube=xSFSNuDnrXM]

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię