Strona głównaWiadomościTSMC będzie mieć rekordowy kwartał i to dzięki nowy kartom Nvidia GeForce

TSMC będzie mieć rekordowy kwartał i to dzięki nowy kartom Nvidia GeForce

Czwarty kwartał 2018 roku ma być rekordowy dla firmy TSMC. Jedną z przyczyn tak dobrych informacji ma być premiera nowych kart graficznych Nvidia GeForce z architekturą Turing.

TSMC to jedna z ważniejszych firm w świecie technologii, chociaż rzadko pojawia się na pierwszych stronach gazet i stron internetowych. Tymczasem to główny podwykonawca dla wielu marek pokroju Nvidia, AMD czy też Apple. To między innymi dzięki TSMC mamy nowe karty graficzne zarówno z czerwonym, jak i zielonym logo. Nie inaczej będzie w przypadku architektury Nvidia Turing, której premiera zbliża się wielkimi krokami.

To właśnie nowe karty Nvidia GeForce mają sprawić, że TSMC będzie miało rekordowy kwartał pod względem przychodów. Ale to nie jedyny powód. Wciąż jest bardzo duże zapotrzebowanie na wszelkiej maści podzespoły do smartfonów i to także ma bardzo pozytywny wpływ na stan konta bankowego firmy. W tym przypadku chodzi przede wszystkim o nowe iPhone’y, które prezentowane są we wrześniu, ale też układ HiSillicon Kirin 980, który ma trafić do modelu Huawei Mate 20.

Nie pozostaje nam nic innego, jak po prostu czekać. Oczywiście chodzi nowe karty graficzne.

Źródło: DigiTimes

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię