Strona głównaWiadomościOstatnia szansa, by za darmo zagrać w LawBreakers

Ostatnia szansa, by za darmo zagrać w LawBreakers

Cliff Bleszinski zaciera łapki na nadchodzącą premierę jego najnowszej gry. Chcąc przekonać do siebie graczy, proponuje ostatnie otwarte beta testy LawBreakers.

Macie jakieś plany na przyszły weekend? Jeśli tak, to przełóżcie je na następny tydzień, gdyż LawBreakers raz jeszcze będzie dostępne w publicznych testach. Rozpoczną się już w piątek o godzinie 16:00 i zakończą się 31 lipca.

Decyzja wydawcy o zorganizowaniu kolejnego darmowego weekendu z pewnością podyktowana jest wyłapaniem wszystkich graczy, którzy mają już na koncie pierwsze fragi lub ominęli poprzednie beta testy. Ukazanie walorów LawBreakers, w ramach darmowej rozrywki, konieczne jest ze względu na późniejszą premierę płatnej wersji mającej nastąpić 8 sierpnia

Czy uda się namówić uzytkowników do zakupienia gry na platformie Steam? 29,99 euro za podstawowy pakiet nie jest zbyt wysoką ceną w stosunku do chociażby Overwatch, który jest dla niej bezpośrednim konkurentem. Aczkolwiek z drugiej strony uderza w niej podobna dynamika gry oraz system rozgrywki. Tym, co może przekonać zwolenników sieciowych strzelanek jest wykorzystanie mechaniki grawitacji. W LawBreakers nie wystarczy strzelać i przeć przez hordy wrogów na żywca, a należy uwzględnić siłę przyciągania, będącą wielkim sojusznikiem dla znawców tematu lub czynnikiem powodującym częstą śmierć podczas zagrywki online. 

 

Źródło: lawbreakers.nexon.net

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię