Strona głównaEsportOto kolejna liga CS:GO dla biznesu - E-Biznes Cup by MSI

Oto kolejna liga CS:GO dla biznesu – E-Biznes Cup by MSI

W temacie lig dla przedstawicieli biznesu długo nic się nie działo, ale jak już tego typu rozgrywki wystartowały – to hurtem. Niedawno pisaliśmy o Esports Business Cup, teraz pora na E-Biznes Cup by MSI.

E-Biznes Cup w liczbach to 64 drużyny, 30 dni rozgrywek (w tym mecze online i offline), a pula nagród to 25 tysięcy złotych. Jedyną dyscypliną, w jakiej konkurować będą zespoły w ramach E-Biznes Cup by MSI, będzie CS:GO. Na początek – drabinka turniejowa, rozgrywana online. Druga faza to już rozgrywki LAN-owe w specjalnie do tego celu przygotowanych strefach MSI, zorganizowanych przy współpracy ze sklepem Morele.net w Krakowie i Warszawie. Wielki finał rozegrany zostanie w warszawskim punkcie.

Oprócz samych rozgrywek firma MSI planuje zorganizowanie serii rozgrywek towarzyszących, których szczegóły mamy nadzieję poznać już wkrótce.

Organizatorzy planują, by turniej stał się cykliczną imprezą, pełną emocji takich jak mecze firm, które na co dzień zarówno ze sobą współpracują, jak i tych, które są dla siebie konkurencją. Ma to być również sposób dotarcia z esportem do nowych fanów, by pokazać go im jako jedną z form integracji między pracownikami oraz networkingu między przedstawicielami firm. Esport to przecież doskonałe połączenie rywalizacji fair play oraz wzmacniania więzi. No i taki turniej to doskonała okazja by na własnej skórze przetestować akcesoria i podzespoły z oferty MSI.

Źródło: E-Biznes Cup by MSI

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię