Strona głównaWiadomościMikropłatności powracają do Battlefront II a wraz z nimi banda Ewoków

Mikropłatności powracają do Battlefront II a wraz z nimi banda Ewoków

Jeżeli ktoś mierzył jak długo EA wytrzyma bez zrobienia czegoś głupiego to może przygotować się do zerowania licznika. W przyszłym tygodniu do Star Wars Battlefront II wracają mikropłatności.

Aktualizacja wraz z mikropłatnościami przyniesie dodatek Night on Endor, w którym wystąpią Ewoki. Mikropłatności pojawią się tak jak poprzednio w postaci kryształów, które można kupić tylko za żywą gotówkę. Na szczęście kryształy będzie można wydawać tylko na skórki i inne zmiany kosmetyczne. Nie kupimy za nie broni lub kart. Moim zdaniem informacja do przełknięcia, w ten sposób działają mikropłatności w wielu grach i ludzie żyją, ale te Ewoki…

Oficjalny komunikat:

Kryształy powrócą do Star Wars Battlefront II jako jeden ze sposobów odblokowania przez fanów zmiany wyglądu postaci, w tym kombinezonów Lei i Hana z Endor. Prawdziwej waluty można używać tylko do kupienia kryształów, które potem wymieniasz na skórki. Kredyty, które są zdobywane za pośrednictwem aktywności w grze będzie można wykorzystać również do zakupu skórek. W tej aktualizacji zostanie udostępnionych ponad 50 dodatkowych alternatywnych skórek, co pozwoli na spersonalizowanie swojej postaci i bohaterów.

EA zostało bardzo mocno skrytykowane za system mikropłatności w Star Wars Battlefront II, który powodował, że zdobycie niektórych broni czy odblokowanie niektórych postaci było możliwe dopiero po zapłaceniu dodatkowych pieniędzy. Po fali hejtu jaka przetoczyła się po EA i DICE niczym walec drogowy system ten został wycofany. W późniejszym etapie deweloper wprowadził zmiany w systemie progresji postaci aby uczynić ją bardziej linearną i mniej grindową. Powrót kryształów kończy długi i bolesny remont Battlefront II.

Nowa aktualizacja pozwoli również grać jako Ewok (ble) i wzięcie udziału w evencie Ewok Hunt. A ma to działać tak:

W Ewok Hunt zaczynasz jako Ewok lub jako Szturmowiec. Zabawa zaczyna się gdy Ewok atakuje, za pomocą włóczni, niczego niepodejrzewających Szturmowców. W chwili śmierci każdy Szturmowiec respawnuje jako Ewok (czy tak wygląda piekło?) i dołącza do walki przeciwko Imperium. Po wyeliminowaniu wszystkich rozpoczyna się uroczystość Ewoków. Szturmowcy uzbrojeni w bron i latarki w ciemności walczą o przetrwanie aż do nadejścia posiłków.

Może i są ludzie, którzy lubią Ewoki, ja do tej grupy się nie zaliczam i w tych rozgrywkach wybieram stronę Imperium. W każdym razie EA ma sporo odwagi i pewności siebie, wprowadzając mikropłatności i Ewoki za jednym zamachem. Dobrze, że nikt nie wpadł na pomysł dodania do tego wszystkiego Jar Jara, ale pewnie jeszcze wszystko przed nami…

Dajcie znać w komentarzach jak widzicie wprowadzenie mikropłatności dla kosmetyki? Tematu Ewoków proszę nie poruszać, a tym bardziej Jar Jara.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię