Strona głównaWiadomościOto Wasza szansa by zobaczyć siedzibę CD Projekt Red od środka

Oto Wasza szansa by zobaczyć siedzibę CD Projekt Red od środka

Chcielibyście zobaczyć miejsca, w których powstawała prawdopodobnie (moim zdaniem) najlepsza gra w historii polskiego game dev’u? A może po prostu interesuje Was jak takie studio developerskie wygląda „od środka”? Teraz możecie się o tym przekonać na własne oczy dzięki CD Projektowi Red oraz Google Maps.

Najpopularniejszy na świecie dostawca map oferuje możliwość wygrywania wykonanych przez siebie zdjęć pomieszczeń, które potem można przeglądać na podobnej zasadzie jak widoki w Street View, z tą tylko różnicą, że w większości punktów możemy przeglądać poszczególne panoramy (a więc także obracać się wokół własnej osi), ale nie możemy się pomiędzy nimi przemieszczać. Pracownicy CD Projekt red wykonali w ten sposób zestaw panoram swojej siedziby, która znajduje się w Warszawie przy ulicy Jagiellońskiej 74. Wpisując w Google Maps powyższy adres, a następnie przeciągając żółtego ludzika Strett View na budynek, w którym mieści się firma (zobaczcie zamieszczonego niżej screena), zostaniemy przerzuceni do widoku, który pozwoli nam się zapoznać m.in. ze studiem motion-capture, firmową siłownią, salkami konferencyjnymi i kilkoma innymi pomieszczeniami.

Na podobny pomysł wpadł jakiś czas temu Blizzard:

[you tube=mUhiKjKjUCM]

Kto wie, może wirtualna wycieczka po siedzibie CD Projekt Red zachęci kogoś z Was do podjęcia pracy w tym warszawskim studiu?

Źródło: http://www.grynieznane.pl/2017/12/cd-projekt-red-google-maps-street-view.html

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię