Strona głównaWiadomościPełna wersja MMORPG Conan Exiles zadebiutuje na blaszakach w 2018

Pełna wersja MMORPG Conan Exiles zadebiutuje na blaszakach w 2018

Twórcy zdradzili nie tylko ostateczną datę premiery gry. Zapowiedzieli również wersję kolekcjonerską i zaprezentowali nowy zwiastun.

Po zapleczu Steam szlaja się wiele tytułów MMORPG, acz tylko garstka z nich warta jest naszej uwagi. To co interesuje nas najbardziej to oryginalny świat, który oferuje znacznie więcej, niż piękne panoramy. W przypadku Conan Exiles nie brakuje ich, nadto w grze jest co robić. Jako reprezentant gatunku survival, łączy w sobie ideę przetrwania i rywalizacji z innymi graczami.

Od momentu wstąpienia na platformę Steam, a było to około stycznia 2017, w wersji early access twórcy powoli zjednywali sobie fanów uniwersum Conana, rozszerzając warstwę rozgrywki o nowe tereny, poprawiony system craftingu, czy też balansu rozgrywki. Zadbano więc o jakość decydującą o zatrzymaniu graczy na dłużej, przy okazji korzystając z ich rad i wykrytych w grze błędów.

Studio FunCom mając już ociosany niemal gotowy produkt postanowiło oznajmić, że Conan Exiles wyjdzie z cienia early access w niespełna pół roku, a dokładnie 8 maja 2018. W chwili premiery będzie kosztować porównywalnie do stawki za wczesny dostęp – 39,99 dolarów. Oczywiście, osoby przebywające już w grze, nie są zobligowane do ponownego zakupu.

Aczkolwiek, kto będzie chciał poszerzyć swoją kolekcję o unikalne gadżety, uszczupli swój portfel o kolejne kilkadziesiąt dolarów. W limitowanym nakładzie wyjdzie edycja kolekcjonerska, a w niej znajdziemy figurkę Cymeryjczyka, album w twardej oprawie, soundtrack na płycie, mapę oraz komiksy. Ponadto świeży nabywcy gry, jak i weterani otrzymają całkiem za darmo do wykorzystania w grze królewską zbroję Conana.            

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię