Strona głównaGryAktualnościOutriders – kiedy demo i kilka innych ciekawostek

Outriders – kiedy demo i kilka innych ciekawostek

People Can Fly przygotowuje się do premiery dema Outriders. Studio opublikowało obszerną listę szczegółów na temat jego daty premiery oraz zawartości. Szczegóły poniżej.

Ekipa People Can Fly już od jakiegoś czasu zapowiada Outriders jako obiecującą strzelankę z łupami. Chociaż premiera gry została opóźniona to niedługo będziemy mogli przekonać się co nas czeka po premierze. Demo Outriders pojawi się przyszłym tygodniu na wszystkich platformach.

Zobacz: Splatoon 3 zadebiutuje na Nintendo Switch w 2022 roku

Co więcej, studio opublikowało także FAQ zawierający szczegółowe informacje o tym kiedy dokładnie pojawi się demo, jak dużo danych będzie trzeba pobrać i co nam zaoferuje. Premiera dema nastąpi 25 lutego tego roku. Gra będzie dostępna na całym świecie od godziny 18:00 czasu polskiego na PS4, PS4m Xbox One, Xbox Series, PC na Steam oraz Nvidia GeForce NOW. Do pobrania będzie około 22 GB danych na konsoli i 24 GB na PC.

Niestety dla wersji dema nie ma w planach wstępnego ładowania. Całość będzie trzeba pobrać w dniu udostępnienia wersji demonstracyjnej. Z drugiej strony nie ma ograniczenia czasowego na grania w demo. Będzie można korzystać do woli aż do dnia premiery.

Demo da dostęp do wszystkich czterech startowych klas postaci, limit rozwoju do 7 poziomu, limit poziomu trudności świata na 5, a także prolog i rozdział otwierający ze wszystkimi zawartmi w nim misjami. Po premierze Outriders zaplanowanej na 1 kwietnia 2021 będzie można przenieść postęp postaci i wyposażenie zdobyte podczas dema.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię