Advertisement
Strona głównaGryAktualnościOutriders - nowy shooter People Can Fly pojawi się na Google Stadia

Outriders – nowy shooter People Can Fly pojawi się na Google Stadia

Premiera Outriders zbliża się wielkimi krokami. Podczas gdy spragnieni miłośnicy shooterów wyczekują kolejnej produkcji, People Can Fly ogłasza nadchodzący debiut na Google Stadia.

Ponad rok temu pierwszy raz słyszeliśmy o nowej strzelance polskiego studia. Kilka miesięcy temu miały również miejsce bardziej szczegółowe pokazy, a fragmenty rozgrywki pokazały, że mamy do czynienia z dynamicznym shooterem. Teraz People Can Fly korzysta z kolei z nawiązania współpracy Square Enix z Google.

Zobacz: Polska gra Outriders – pierwszy gameplay i nowe informacje na temat rozgrywki

Outriders na konsolach nowej i aktualnej generacji oraz PC pojawi się już pod koniec tego roku. W 2021 trafi z kolei również na Google Stadia.

„Z przyjemnością ogłaszam, że gra Outriders będzie dostępna na Google Stadia” – powiedział Sebastian Wojciechowski, prezes i kierownik studia People Can Fly. – „Jednymi z fundamentalnych założeń Outriders są indywidualny styl gracza oraz taki system rozwoju postaci, który umożliwia niezrównaną swobodę i daje pole dla kreatywności. Dzięki nowoczesnej technologi Cloud platformy Google Stadia można będzie grać po swojemu w dowolnym miejscu”.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię