Strona głównaGryAktualnościPolska gra Outriders - pierwszy gameplay i nowe informacje na temat rozgrywki

Polska gra Outriders – pierwszy gameplay i nowe informacje na temat rozgrywki

Zgodnie z zapowiedzią Square Enix zaprezentował dzisiaj rozgrywkę w najnowszej produkcji studia People Can Fly pt. Outriders. Twórcy zdradzili również nieco więcej informacji na temat fabuły gry, dostępnych postaci oraz mechaniki walki.

Outriders nie będzie typowym przedstawicielem kooperacyjnych strzelanek. Bardziej jest to gra RPG, w której dużo strzelamy. Do dyspozycji dostaniemy cztery klasy postaci, różniące się pomiędzy sobą umiejętnościami oraz taktyką walki. Cała czwórka będzie się idealnie uzupełniać, ale sami również sobie poradzimy. Na razie ujawniono trzy z nich:

  • Devastator – przewodnik ekipy, zawsze na czele. Postać może wzmacniać swój pancerz oraz powalać przeciwników. Nie jest to jednak typowy tank.
  • Pyromancer – typowy podpalacz, którego główną siłą jest ogień, pali wszystko na swej drodze. Potrafi zmieniać wrogów w bombę, która wybucha po jego śmierci raniąc pobliskich wrogów.
  • Trickster – potrafi się teleportować i spowalniać czas. Wytwarza bańkę, w której czas spowalnia, znajdujący się w jej działaniu wrogowie są wolniejsi. Dodatkowo pociski oraz eksplozje również są spowolnione. Daje to czas drużynie na wykończenie silniejszych wrogów oraz bossów.

Zobacz: Adrian Chmielarz stwierdził, że w People Can Fly niema nikogo ze starej ekipy

Każda z postaci dysponuje ośmioma unikalnymi umiejętnościami, jednak te będziemy odblokowywać co kilka poziomów doświadczenia. Jednocześnie można mieć aktywne tylko trzy skille. Umiejętności obejmują możliwość zadawania dodatkowych obrażeń, dodatkowe opcje taktyczne oraz możliwość leczenia.  W grze znajdziemy również ułatwienia z gier MMO takie jak ikonki działania, nałożonych efektów oraz paski zdrowia nad głowami przeciwników. Urozmaiceniem rozgrywki jest również system lootu. Możemy znaleźć zarówno bronie zwykłe, legendarne jak i rzadkie. Każdą z nich będzie można modyfikować dzięki craftingowi.

A tak to wszystko prezentuje się Outriders we wczesnej wersji:

Premiera Outriders zaplanowana jest na ten rok.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię