Strona głównaGryAktualnościOutriders - pierwszy pokaz nowej gry People Can Fly za kilka dni

Outriders – pierwszy pokaz nowej gry People Can Fly za kilka dni

People Can Fly, polskie studio i twórcy między innymi Bulletstorm, przygotowują się do pokazu nowej gry. Outriders ma być tytułem na next-geny, a już za kilka dni zobaczymy pierwszy pokaz.

Biorąc pod uwagę, że do premiery konsol nowej generacji zostało około pół roku, o Outriders wiemy póki co bardzo niewiele. W tym tygodniu ma się to jednak zmienić, bo na 28 maja zaplanowano pokaz – zarówno gameplay Outriders jak i informacji związanych z kulisami powstawania gry. Według zapowiedzi, mamy zobaczyć poziomy, przeciwników, broń i sprzęt. Czyli wszystko co najważniejsze.

Zobacz: Adrian Chmielarz stwierdził, że w People Can Fly nie ma nikogo ze starej ekipy

Jednak nawet teraz krótki rzut oka na materiały z gry pozwala jasno wskazać inspiracje People Can Fly. Menu to ukłon w stronę fanów Destiny, a przeszkody terenowe, które aż proszą się o przeskakiwanie i ukrywanie za nimi – Gears of War. Nie byłoby w tym nawet nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że PCF zrobili dodatek do Gearsów – Judgment. 

Zobacz: Bulletstorm: edycja na Switcha niepostrzeżenie trafia do sklepu Nintendo

Outriders zapowiada się na dużą produkcję, szkoda by więc było, gdyby opierała się tylko na inspiracjach z innych tytułów. Mamy nadzieję, że znajdzie swój wyróżnik, o czym mamy nadzieję przekonać się 28 maja. Zapowiedź pokazu, który odbędzie się na kanale Youtube gry, możecie zobaczyć poniżej:

www.youtube.com/watch?v=o1aX43dg1c4

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię