Strona głównaGryAktualnościAdrian Chmielarz stwierdził, że w People Can Fly niema nikogo ze starej...

Adrian Chmielarz stwierdził, że w People Can Fly niema nikogo ze starej ekipy

Wczoraj informowaliśmy Was o tym, że ekipa People Can Fly pracuje nad nową grą pt. Outriders. Adrian Chmielarz, założyciel studia stwierdził, że obecni pracownicy nie mają praktycznie nic wspólnego z wcześniejszymi grami.

Wczoraj People Can Fly udostępniło pierwszy zwiastun nowej kooperacyjnej strzelanki Outriders. Materiał przypominał nieco Bulletstorm, czyli jedną z wcześniejszych produkcji studia. Jednak według informacji przekazanych przez Adriana Chmielarza, obecnie w People Can Fly nie pracuje żaden z deweloperów pracujących nad Bulletstorm czy Painkiller.

Zobacz: Outriders: Square Enix potwierdza gra trafi na PS5 i Xbox Series X. Premiera w grudniu

W zasadzie nikogo nie powinno to zaskakiwać w środowisku deweloperskim występuje duża rotacja. W tej sytuacji jednak nie powinniśmy traktować Outraiders jako gry stworzonej przez to samo studio, w rozumieniu ludzi, co wcześniej wspomniane Bulletstorm czy Painkiller. Nie mniej warto dać im szansę i nie skreślać na starcie. Już jutro poznamy wiele szczegółów na temat produkcji oraz zostanie zaprezentowana rozgrywka, którą będzie można obejrzeć TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię