Strona głównaGryAktualnościOutriders ma szansę zawitać do Xbox Game Pass?

Outriders ma szansę zawitać do Xbox Game Pass?

Xbox zapowiada, że wspólne dzieło Square Enix oraz polskiego studia People Can Fly – Outriders – może się pojawić w usłudze Xbox Game Pass.

Xbox często zapowiadał premiery różnych gier w Game Pass za pomocą ukrytych wiadomości w kanałach social media. Wiele wskazuje na to, że z Outriders historia może być podobna. Takie wnioski można wyciągnąć chociażby analizując ostatnie wpisy konta Xbox na Twitterze.

Outriders

Xbox oczywiście znowu bawi się tajemniczymi mailami od Melissy McGamepass – w podobny sposób zapowiedziano chociażby pojawienie się w usłudze ostatnich gier Doom. Tym razem w mailu pada pytanie “czy ktoś jeszcze zauważył tajemniczy sygnał w oddali?”. Odpowiedź brzmi: “czy to ja jestem anomalią w tej sytuacji?”. Treść tego maila użytkownicy Reddita zaczęli wiązać właśnie z Outriders.

Oczywiście nie ma ani słowa na temat tego kiedy gra mogłaby tam trafić. Jednak zwykle dzieje się to stosunkowo szybko – tak było w przypadku Dooma, Rainbow Six Siege oraz Control. Sama gra będzie miała natomiast swoją premierę 1 kwietnia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię