Strona głównaGryAktualnościXbox bezczelnie zapowiada Doom Eternal w Game Pass

Xbox bezczelnie zapowiada Doom Eternal w Game Pass

Konta social media Xbox ostatnio są w doskonałej formie. Nawet najgorszy przeciek informacji potrafią zmienić w mem. A nawet sami je tworzą.

Jeśli najnowsza “zapowiedź” gry w Game Pass nie jest tylko jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności, to wygląda na to, że kolejną dużą grą dostępną w Game Pass jest Doom Eternal. Bowiem jeden z ostatnich tweetów na oficjalnym koncie marki Xbox Game Pass na Twitterze wygląda jak screenshot zrobiony z maila, opisujący “ocenzurowaną”, wielką grę, zmierzającą do Game Passa. Treść maila w dowcipny sposób mówi, by “nie rzucać żadnymi podpowiedziami, więc nie rzucamy podpowiedziami. Na tym screenshocie nie ma żadnych podpowiedzi. Nie szukajcie ich, nic tu nie ma.”

Jeśli ktoś mówi, że gdzieś nie ma podpowiedzi, to na pewno one tam są, więc fani marki zabrali się za szukanie. Po drobnej obróbce screena w programie graficznym, na screenie widać dopisek “Slayer nadchodzi”. Biorąc pod uwagę niedawną informację o przejęciu Bethesdy i id Software, wszystko łączy się w sensowną całość – wygląda na to, że kolejną grą w Game Pass jest Doom Eternal. 

Ta informacja to może nie szok, ale bardzo ekscytująca nowina. Doom Eternal spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem i dla wielu jest mocnym kandydatem do tytułu gry roku. No i Dooma nigdy za wiele, prawda?

Zobacz: Xbox Series X – Microsoft informuje kiedy będą nowe dostawy konsol

Oczywiście z wybuchem radości należy poczekać do oficjalnego potwierdzenia tej informacji przez Microsoft.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię