Strona głównaGryAktualnościOverwatch 2 - PvP zmieni format na 5v5

Overwatch 2 – PvP zmieni format na 5v5

Blizzard po raz pierwszy od bardzo dawna zdradził nam nowe szczegóły dotyczące swojego shootera. Overwatch 2 przyniesie rewolucję w PvP. 

Wczoraj wieczorem odbyła się długa transmisja na kanale gry, która przedstawiła szczegóły nadchodzącego sequela. Overwatch 2 pokazał się przed fanami już nie tylko w formie krótkich trailerów, ale również jako gra niosąca ze sobą poważne zmiany.

Zobacz: Outriders przekroczyło 3,5 miliona graczy w pierwszym miesiącu

Do tej pory drugą odsłonę widzieliśmy głównie przez pryzmat PvE. Blizzard zapowiadał tryby kooperacji i większy nacisk na fabularną część gry. Okazuje się jednak, że PvP również doczeka się wielu usprawnień.

Najważniejszą informacją minionego livestreama jest przejście na 5v5. Aktualne tempo rozgrywki nie przypadło najwyraźniej do gustu Blizzardowi i ta zmiana ma to naprawić. Ponadto, pojawią się umiejętności pasywne dla poszczególnych ról. DPS-y będą szybciej poruszać się po mapie, supporty regenerować życie poza walką, a tanki zyskają zwiększoną odporność na crowd control.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię