Strona głównaWiadomościOverwatch Halloween Terror 2020 właśnie wystartowało.

Overwatch Halloween Terror 2020 właśnie wystartowało.

Jak co roku Blizzard Entertainment wystartowało z Halloweenowym wydarzeniem  Halloween Terror w grze Overwatch. Zmierzymy się w nim z szalonym doktorem Junkensteinem.

Tegoroczna edycja zmagań z doktorem zapowiada się ciekawie. Wyzwania, z jakimi przyjdzie nam się z mierzyć w Junkenstein’s Revenge, będą bardzo zróżnicowane. Sam tryb to walka z potworami na arenie typu co-op PvE. W trakcie tych potyczek natrafimy na bardzo zróżnicowanych przeciwników, włącznie z nieśmiertelnym duchem, który podąża za graczami i zadaje im obrażenia, jak już ich dogoni. Oczywiście w takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć specjalnych legendarnych skórek.

Halloween Terror, będzie oferowało nowe wzory postaci dla takich bohaterów jak: Sigma, D.Va i Winston, Genji oraz Hanzo te postacie otrzymały skórki demonów Tengu. Dodatkowe legendarne skórki otrzymały też postacie: Echo, Brigitte oraz Sombra. Aby zdobyć nowe stroje trzeba brać udział w weekendowych wyzwaniach. W tym tygodniu do zdobycia jest skórka dla Sombry.

Dodatkowo zeszłoroczne skórki możemy odblokować za mniejsze kwoty, więc jeśli wam ich brakuje, to Blizzard z miłą chęcią je sprzeda. Samo wydarzenie potrwa do 2 listopada.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię