Strona głównaKonsolePlayStation 4 - nadchodzi aktualizacja 8.00

PlayStation 4 – nadchodzi aktualizacja 8.00

Już dzisiaj na PlayStation 4 zadebiutuje aktualizacja 8.00. Sony przygotowało kilka zmian do społecznościowych funkcji konsoli.

Nadchodząca premiera PlayStation 5 nie oznacza, że Sony może spędzić teraz miesiąc z zegarkiem w ręku, czekając na otworzenie sklepów. Trwają prace nad oprogramowaniem PS4, których efekty zawitają również niedługo na nowej generacji.

Zobacz: Xbox Series X pierwszy unboxing i upuszczenie pada

Aktualizacja 8.00 ma zmienić przede wszystkim społecznościowe funkcje konsoli. System party i grupowych rozmów doczeka się kilku usprawnień. Komunikacja ze znajomymi powinna stać się znacznie łatwiejsza. Wśród dostępnych avatarów znajdą się ponadto nowe opcje. Będzie okazja, żeby odświeżyć wygląd swojego profilu i wybrać sobie motyw z Ghost of Tsushima, Bloodborne czy God of War.

Co ciekawe, po zainstalowaniu nowej aktualizacji całkowicie zniknie zakładka eventów. Nie będzie można już tworzyć żadnych wydarzeń, ani dołączać do wcześniej istniejących. Ten sam los podzielą prywatne społeczności.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię