Strona głównaWiadomościOzone Exon V30 - mysz do walki na wirtualnych mapach

Ozone Exon V30 – mysz do walki na wirtualnych mapach

Z roku na rok rośnie liczba fanów esportu i osób, które chcą rywalizować na wirtualnych mapach. Właśnie dla nich, jak zapewnia producent, powstała nowa myszka Ozone Exon V30.

Ozone Exon V30 z pewnością nie jest gryzoniem z najwyższej półki i nie chodzi o cenę. Wystarczy spojrzeć na specyfikację, aby zdać sobie sprawę, że to bardzo przyzwoita konstrukcja, ale najbardziej wymagających raczej nie zadowoli. Świadczy o tym chociażby zastosowanie sensora optycznego Pixart PMW3325 o maksymalnej czułości 5000 DPI. To dobry czujnik, ale do najlepszych jednak troszkę mu brakuje.

Mysz pozwala na rejestrowanie ruchu z prędkością do 100 cali na sekundę, czyli nieco ponad 2,54 m/s. Nie jest to imponujący wynik, ale dla wielu osób w pełni wystarczający. Jeśli chodzi o czułość gryzonia, to tę można zmieniać w locie przy pomocy dedykowanego przycisku. Producent nie pominął też tak ważnego elementu, jak podświetlenie LED RGB. Wszystkie ustawienia Ozone Exon V30 można zapisać na wewnętrznej pamięci. Z komputerem myszka łączy się przy pomocy kabla USB o długości 1,8 metra.

Ozone Exon V30 to myszka profilowana, więc przeznaczona dla osób praworęcznych. Do sprzedaży ma trafić w przyszłym miesiącu w cenie 39,99 euro.

Źródło: TechPowerUp

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię