Strona głównaWiadomościPakiet skórek Half-Life jako dodatek do Final Fantasy XV Windows Edition

Pakiet skórek Half-Life jako dodatek do Final Fantasy XV Windows Edition

Czy mnie oczy nie mylą? Nareszcie Half-Life 3?! Tylko, dlaczego do tej pory Gaben milczał na ten temat? Czyżby chciał wszystkim zrobić niespodziankę?

Niestety radość była przedwczesna, chyba rzeczywiście nie mamy, co liczyć, że Valve nauczy się liczyć do trzech. To, co widzimy na obrazku powyżej to skórki, jakie otrzymają gracze, którzy zamówią najnowszą część Final Fantasy XV Windows Edition przed 1 maja.

A jeżeli nie lubicie kupować kota w worku, to już w przyszłym tygodniu Będziecie mieli możliwość zagrania w demo Final Fantasy XV Windows Edition od Square Enix.

Oficjalna informacja producenta o wersji demo:

Demo zostanie udostępnione na wybranej platformie cyfrowej (Steam, Origin  i/lub Microsoft Store) i będzie zawierało cały pierwszy rozdział. Nie tylko będzie można w pełni zapoznać się z samouczkiem i cieszyć głównymi zadaniami otwierającymi, ale również przetestować jak dobrze zadziała FFXV Windows Edition na naszych komputerach.

Poza zapowiedzią wersją demo, deweloper zaprezentował również pakiet skórek Half-Life dla obu trybów kampanii dostępny dla wszystkich, którzy zakupią pełną grę przed 1 maja.

W pakiecie otrzymamy kombinezon dla Luciusa wzorowany na kombinezonie HEV, w jakim walczył Gordon Freeman w Half-Life. Będzie on dostępny zarówno w trybie dla jednego gracza jak i w grze sieciowej. Uzupełnieniem kostiumu będą okulary oraz łom.

Premiera Final Fantasy XV Windows Edition już 6 marca.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię